Word lid

Button nieuw

Almelose Havendagen 2011

Impressie Almelose Havendagen 2011

De Almelose Havendagen is een vierdaags evenement dat zich afspeelt in, op, aan en rond de Almelose centrumhaven. Dit evenement is een geweldige happening. Tijdens deze dagen vinden er diverse activiteiten plaats. Kortom… Een geweldig festijn waar u zich de hele dag en avond kunt vermaken!
De deelname in 2010 was voor de Doerakclub een geweldige ervaring en natuurlijk kon dan ook Doerakclub op dit geweldige festijn in 2011 geen verstek laten gaan.

“Westgat”, “Hens”, “Watergeus”, ”Shuttle”, “Arend”, “Gelske” ,“Vrouwe Neeltje” , “Struim”, “Josita” ,“Deleste”, “Kami”, “Neeltje” en “WIF” kregen prachtige ligplaatsen aangewezen en de boten werden feestelijk versierd met vlaggetjes en lampjes.

 

 

almhav2011_1

 


Woensdag was het prachtig weer, Martin en Thea Severin kwamen gedag zeggen en de Doerakvlag brengen. Die werd, net als vorig jaar, in de vlaggenmast van het gerechtsgebouw gehesen.

 almhav2011_2         

Voor de officiële opening op dinsdagavond kreeg ook de hele Doerakvloot een uitnodiging. Het was duidelijk dat onze club vorig jaar een goede indruk had gemaakt, geregeld werd er gehoord: “Hé Doerakkers”!

almhav2011_3

Het was een hele gezellige week, mede door de goede organisatie. Jammer dat het weer niet echt zomers was (of juist wel: Nederland, hè).

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.