Word lid

Button nieuw

Almelose Havendagen 2012

Via het Doerakclubblad, de mond tot mondreclame en omdat wij nog steeds graag de Almelose Havendagen 2012 wilden bezoeken, voeren we na 14 dagen regen nu volop in het zonnetje naar Almelo. Bij aankomst in de haven werden we opgevangen door de organisatie van de havendagen, die de Doerakkers als vanouds een prima plaats toewezen.

almhav2012_1

De boten waren op verzoek allemaal getooid met slingers en vlaggetjes. Ook de haven zelf lag er versierd en feestelijk bij. En met de zon erbij was het helemaal compleet.

almhav2012_2            almhav2012_3

 

De eerste paar uur na aaankomst was men in de gelegenheid om kennis te maken met de buren en we keken rond en gingen op zoek naar de andere leden van de Doerakclub. Er waren acht boten van onze club aanwezig. We lagen tussen 't Oevertje en een echtpaar uit Groningen, aardige en behulpzame 'kletsburen'.

Alle lof voor diegenen die voor iedereen, naar mijn gevoel, een schitterende ligplaats met stroom hadden geregeld. Later werden er tasjes met informatie over de Havendagen uitgereikt, zodat je goed werd geïnformeerd wat er deze dagen allemaal stond te gebeuren. Op dinsdag 7 augustus om 19.00 uur werden de Havendagen door een Almelose wethouder geopend met een hapje en een drankje voor iedereen. Tussen 9 en 10 uur werd er elke ochtend een gratis door Bolletje verstrekt ontbijt met rijk beleg, koffie en een gekookt eitje aangeboden. Waarvoor onze hartelijke dank.

Aan muzikale bijdrage was geen gebrek, ook de shantykoren waren van de partij met hun bekende en onbekende zeemansliederen. Overdag was er mede door het mooie en warme weer volop publieke belangstelling op de steigers. Buiten de haven stonden er allerlei eet-, drank en demonstratie-kraampjes. Overdag wandelen door Almelo om te winkelen of de markten te bezoeken. En dit allemaal onder een stralende zon.

De Havendagen eindigden op zaterdagavond om 24.00 uur.

Doerakkers die niet geweest zijn hebben best wat gemist!

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.